Konstnär född: 1938
"Kyssen"
Signerad: Lena Cronqvist
Numrerad: 19/40
Mått bildyta: 22 x 25 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Lena Cronqvist Dry needle etching
Artist born: 1938
"Kiss"
Signed: Lena Cronqvist
Numbered: 19/40
Dimensions image area: 22 x 25 cm
Condition report: No remarks.
2 200 SEK | 2021-06-21 19:52 |
2 200 SEK | 2021-07-01 14:10 |
1 900 SEK | 2021-05-26 14:08 |
100 SEK | Start price |