"Höst"
Signerad: Bengt Åberg
Daterad: 1979
Mått på duk: 38 x 47 cm
Bengt Åberg 1941-2015 Oil on Canvas
"Fall"
Signed: Bengt Åberg
Dated: 1979
Dimensions of canvas: 38 x 47 cm
Condition report: No remarks
2 400 SEK | 2021-07-01 10:59 |
2 200 SEK | 2021-06-30 14:18 |
2 000 SEK | 2021-06-26 17:49 |
1 900 SEK | 2021-06-07 14:35 |
1 200 SEK | 2021-06-21 21:53 |
100 SEK | Startpris |