"Öland..."
Singerad: Leander
Mått på duk: 40 x 50 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
--------------------
Inez Leander 1878-1969 Oil on Canvas
"Öland ..."
Singer: Leander
Dimensions of canvas: 40 x 50 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks.
800 SEK | 2021-07-29 09:45 |
750 SEK | 2021-06-24 09:39 |
500 SEK | 2021-07-21 09:39 |
100 SEK | Startpris |