"Tärnafjällen"
Signerad: Carina Fager
Mått på duk: 41 x 33 cm
Carina Fager Oil on Canvas
"Tärnafjällen"
Signed: Carina Fager
Dimensions of canvas: 41 x 33 cm
Condition report: No remarks
1 000 SEK | 2021-07-29 14:51 |
950 SEK | 2021-07-28 22:11 |
900 SEK | 2021-07-26 09:32 |
800 SEK | 2021-07-19 22:08 |
750 SEK | 2021-06-28 13:57 |
600 SEK | 2021-07-19 21:02 |
100 SEK | Start price |