Stadsmotiv
Signerad: Karl Niemann
Mått på duk: 56 x 39 cm
Karl Niemann 1908-1982 Oil on canvas
City motif
Signed: Karl Niemann
Dimensions on canvas: 56 x 39 cm
Condition report: No remarks
100 SEK | 2021-06-28 14:04 |
100 SEK | Startpris |