Konstnär född: 1931
Signerad: Meijer
Numrerad: 76/325
Daterad: 1999
Mått bildyta: 42 x 30 cm
Sture Meijer Color lithograph
Artist born: 1931
Signed: Meijer
Numbered: 76/325
Dated: 1999
Dimensions image area: 42 x 30 cm
Condition report: No remarks
300 SEK | 2021-07-29 15:23 |
250 SEK | 2021-07-19 21:34 |
200 SEK | 2021-07-26 17:34 |
100 SEK | 2021-06-30 12:08 |
100 SEK | Start price |