Landskapsmotiv
Signerad: Nipstad
Mått på pannå: 76 x 62 cm
Axel Nipstad 1901-1953 Oil on board
Landscape motif
Signed: Nipstad
Measurements on the board: 76 x 62 cm
Condition report: No remarks
250 SEK | 2021-07-29 11:14 |
200 SEK | 2021-07-29 15:24 |
100 SEK | 2021-06-30 12:13 |
100 SEK | Startpris |