"Fjällvatten"
Signerad: Jonne Bergström
Daterad: 1963
Mått på pannå: 46 x 39 cm
Konditionsrapport: Mindre färgkrackelering, inga övriga anmärkningar.
Jonne Bergström 1915-1987 Oil on Panel
"Mountain water"
Signed: Jonne Bergström
Dated: 1963
Dimensions of panel: 46 x 39 cm
Condition report: Minor paint cracking, no other remarks.
100 SEK | 2021-06-24 10:54 |
100 SEK | Start price |