Signerad: S.Ivarsson
Numrerad:183/500
Mått bildyta: 46 x 35 cm
Sven-Olof Ivarsson 1936-2007 Offset print
Signed: S.Ivarsson
Numberd: 183/500
Dimensions image area: 46 x 35 cm
Condition: No remarks
1 100 SEK | 2021-07-22 22:04 |
1 000 SEK | 2021-07-21 20:59 |
750 SEK | 2021-07-06 10:26 |
600 SEK | 2021-07-21 15:41 |
100 SEK | Start price |