"Möte i Skymningslandet"
Signerad: Karin Olsson
Mått på duk: 35 x 35 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Karin Olsson 1928-2006 Oil on Canvas
"Meeting in the Land of Twilight"
Signed: Karin Olsson
Dimensions of canvas: 35 x 35 cm
Condition report: No remarks.
5 000 SEK | 2021-07-27 23:24 |
4 800 SEK | 2021-07-29 05:57 |
4 000 SEK | 2021-07-19 19:58 |
3 800 SEK | 2021-06-24 10:58 |
400 SEK | 2021-07-19 19:48 |
100 SEK | Start price |