Abstrakt motiv
Signerad: S.Fager
Daterad: 1963
Mått på duk: 82 x 56 cm
Konditionsrapport: Mindre färgkrackelering, inga övriga anmärkningar.
Sixten Fager 1920-2010 Oil on Canvas
Abstract motif
Signed: S.Fager
Dated: 1963
Dimensions of canvas: 82 x 56 cm
Condition report: Minor paint cracking, no other remarks.
1 800 SEK | 2021-07-30 16:26 |
1 700 SEK | 2021-06-24 11:02 |
1 300 SEK | 2021-07-28 21:05 |
100 SEK | Startpris |