"Middagspaus på slåtterängen"
Signerad: BRönnberg
Mått på pannå: 58 x 44 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Beda Rönnberg 1913-1998 Oil on panel
"Dinner paus on the meadow"
Signed: BRönnberg
Dimensions of panel: 58 x 44 cm
Condition report: Minor color drop, no other remarks
8 400 SEK | 2021-09-02 15:08 |
8 200 SEK | 2021-09-02 15:09 |
4 200 SEK | 2021-09-02 09:03 |
3 600 SEK | 2021-08-25 16:51 |
2 800 SEK | 2021-08-13 10:15 |
100 SEK | Start price |