"Gula blommor"
Signerad: Hållander
Daterad: 1964
Mått på pannå: 62 x 38 cm
Gunnar Hållander 1915-1980 Oil on panel
"Yellow flowers"
Signed: Hållander
Dated: 1964
Dimensions of panel: 62 x 38 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
4 400 SEK | 2021-09-02 15:10 |
4 200 SEK | 2021-08-24 19:29 |
3 400 SEK | 2021-09-02 15:09 |
2 800 SEK | 2021-08-24 05:52 |
1 500 SEK | 2021-08-13 10:06 |
100 SEK | Startpris |