Björn Envall född 1942
"Saab 9000 CS"
Litografiet tryckt efter en pastellteckning som Björn Envall som förlaga
Signerad med blyerts
Numrerad: 488/500
Daterad a tergo: 1991
Mått bildyta: 57 x 39 cm
Björn Envall Color lithograph 1991
Björn Envall born 1942
"Saab 9000 CS"
The lithograph is printed from a pastel drawing by Björn Envall
Signed in pencil
Numbered: 488/500
Dated on verso: 1991
Dimensions image area: 57 x 39 cm
Condition report: No remarks
750 SEK | 2021-09-02 14:54 |
700 SEK | 2021-09-02 14:07 |
450 SEK | 2021-09-02 11:04 |
350 SEK | 2021-07-29 12:57 |
100 SEK | Start price |