"Stilleben med kronärtskocka"
Signerad a tergo: Gunnar Hållander
Daterad: 1976
Mått på pannå: 44,5 x 25,5 cm
Konditionsrapport: Ålderbaserat slitage, mindre fläckar och märken, inga övriga anmärkningar
Gunnar Hållander 1915-1980 Oil on panel
"Still life with artichoke"
Signed a tergo: Gunnar Hållander
Dated: 1976
Dimensions of panel: 44.5 x 25.5 cm
Condition: Age-based wear, minor stains and marks, no other remarks
1 800 SEK | 2021-08-24 19:40 |
1 700 SEK | 2021-09-02 15:11 |
1 300 SEK | 2021-07-29 13:24 |
100 SEK | Start price |