"Sommarflicka med tulpanbukett"
Konstnär född 1951
Signerad: Örjan Östlund
Daterad: 1976
Mått på pannå: 60 x 44 cm
Örjan Östlund Oil on Panel
"Summer girl with a tulip bouquet"
Artist born 1951
Signed: Örjan Östlund
Dated: 1976
Dimensions of panel: 60 x 44 cm
Condition: No remarks
650 SEK | 2021-09-02 15:21 |
600 SEK | 2021-09-01 22:29 |
500 SEK | 2021-08-23 22:31 |
350 SEK | 2021-07-29 13:48 |
100 SEK | Start price |