"Kornskörd"
Signerad: BRönnberg
Mått på pannå: 45 x 45 cm
Beda Rönnberg 1913-1998 Oil on wooden board
"Corn harvest"
Signed: BRönnberg
Size of wooden board: 45 x 45 cm
Condition report: No remarks
2 800 SEK | 2021-09-02 15:22 |
2 600 SEK | 2021-09-02 15:22 |
2 000 SEK | 2021-08-26 15:33 |
2 000 SEK | 2021-09-01 19:47 |
1 700 SEK | 2021-08-13 10:19 |
600 SEK | 2021-08-23 21:53 |
100 SEK | Startpris |