Konstnär född: 1953
Fåglar vid kustlandskap
Signerad: Solbrith Nilsson
Daterad: 2021
Mått på pannå: 47 x 39 cm
Solbrith Nilsson Oil on panel
Artist born: 1953
Birds at coastal landscape
Signed: Solbrith Nilsson
Dated: 2021
Dimensions of panel: 47 x 39 cm
Condition: No remarks
2 200 SEK | 2021-08-19 10:11 |
2 000 SEK | 2021-08-30 20:05 |
1 000 SEK | 2021-08-24 10:49 |
100 SEK | Start price |