Konstnär född: 1935
Abstrakt komposition.
Signerad: E-MJ
Daterad: 1964
Mått på duk: 54 x 39 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Else Maj Johansson Oil on canvas
Artist born: 1935
Abstract composition.
Signed: E-MJ
Dated: 1964
Dimensions of canvas: 54 x 39 cm
Conditional report: Age-based wear, Frame wear, No other remarks.
600 SEK | 2021-08-28 10:54 |
550 SEK | 2021-08-09 13:11 |
300 SEK | 2021-08-23 20:41 |
100 SEK | Start price |