Abstrakt landskapsmotiv
Signerad: Uno FS
Mått på duk: 73 x 60 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Uno Svensson 1929-2012 Color lithograph
Abstract landscape motif
Signed: Uno FS
Dimensions of canvas: 73 x 60 cm
Condition: Minor age-based wear, minor paint drop, no other remarks
850 SEK | 2021-09-02 15:23 |
800 SEK | 2021-09-02 15:26 |
700 SEK | 2021-09-02 09:02 |
550 SEK | 2021-09-01 09:16 |
450 SEK | 2021-07-29 15:37 |
100 SEK | Start price |