Sommarscen
Konstnär född: 1935
Daterad: 1999
Mått på skiva: 109 x 32 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Wera Dahlgren Oil on wooden board
Summer scene
Artist born: 1935
Dated: 1999
Dimensions of board: 109 x 32 cm
Condition: Age-based wear, minor paint release, no other remarks
1 000 SEK | 2021-08-30 18:50 |
1 000 SEK | 2021-09-02 09:10 |
450 SEK | 2021-07-29 15:45 |
100 SEK | Startpris |