Komposition med ansikte.
Monogramsignerad: XII
Mått på duk: 41 x 33 cm
Saknar ram.
Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Oil on canvas
Composition with face.
Monogram signed: XII
Dimensions of canvas: 41 x 33 cm
Missing frame.
Conditional report: No remarks
1 100 SEK | 2021-09-02 12:12 |
1 000 SEK | 2021-08-31 13:00 |
950 SEK | 2021-07-28 17:01 |
800 SEK | 2021-08-27 20:19 |
500 SEK | 2021-08-25 21:11 |
100 SEK | Startpris |