Konstnär född: 1958
Havsmotiv.
Signerad: Gilbert
Daterad: 1977
Mått på pannå: 41 x 33 cm
Gilbert Marklund Oil on panel
Artist born: 1958
Sea motif.
Signed: Gilbert
Dated: 1977
Dimensions of panel: 41 x 33 cm
Conditional report: No remarks
850 SEK | 2021-09-01 15:01 |
800 SEK | 2021-08-26 21:50 |
550 SEK | 2021-07-26 16:31 |
100 SEK | Start price |