Stilleben med vindruvor
Signerad: S.Ivarsson
Duk uppfodrad på pannå
Mått på duk: 29 x 22 cm
Sven Olof Ivarsson 1937-2007 Oil on canvas
Still life with grapes
Signed: S.Ivarsson
Canvas mounted on panel
Dimensions of canvas: 29 x 22 cm
Condition report: No remarks
3 400 SEK | 2021-09-30 08:34 |
3 200 SEK | 2021-09-15 09:27 |
2 800 SEK | 2021-09-29 22:47 |
2 000 SEK | 2021-09-21 17:54 |
100 SEK | Start price |