"Tittut"
Signerad i trycket
Utgiven av Idun, Stockholm
Mått bildyta: 54 x 37 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
---------------------
Carl Larsson 1853-1919 Color lithograph After 20th century
"Peekaboo"
Signed in print
Published by: Idun, Stockholm
Dimensions image area: 54 x 37 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
750 SEK | 2021-09-10 18:48 |
750 SEK | 2021-09-30 15:16 |
550 SEK | 2021-09-29 18:03 |
250 SEK | 2021-09-20 22:28 |
100 SEK | Start price |