Häst i stall
Otydligt monogramsignerad: aå
Mått på duk: 64 x 48 cm
Oramad
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, mindre glesa partier i dukens textur, mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Acke Aslund 1881-1958 Oil on canvas (mounted on wooden panel)
Horse in stable
Unclear monogram signed: aå
Dimensions of canvas: 64 x 48 cm
Unframed
Condition: Age-based wear, some sparse parts in the fabric's texture, minor color drop, no other remarks
1 600 SEK | 2021-09-30 14:56 |
1 500 SEK | 2021-09-10 19:14 |
1 200 SEK | 2021-09-30 09:28 |
650 SEK | 2021-09-28 20:15 |
150 SEK | 2021-09-21 11:29 |
100 SEK | Start price |