"Kvarn Gärdslösa Öland"
Signerad: Stig Jonzon
Daterad: 1960
Mått på pannå: 55 x 14 cm
Stig Jonzon 1913-1987 Oil on panel
"Windmill Gärdslösa, Öland"
Signed: Stig Jonzon
Dated: 1960
Dimensions of panel: 55 x 14 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks
900 SEK | 2021-09-30 15:38 |
850 SEK | 2021-09-30 15:36 |
600 SEK | 2021-09-29 23:29 |
500 SEK | 2021-09-26 20:42 |
450 SEK | 2021-09-24 16:40 |
100 SEK | 2021-09-06 14:01 |
100 SEK | Startpris |