"Djupfryst kärlek"
Signerad: Arnold
Mått bildyta: 45 x 35 cm
Hans Arnold 1925-2010 Mixed media on paper
"Frozen love"
Signed: Arnold
Dimensions image area: 45 x 35 cm
Condition report: No remarks
4 400 SEK | 2021-09-29 23:47 |
4 200 SEK | 2021-09-30 09:26 |
2 000 SEK | 2021-09-20 22:17 |
2 000 SEK | 2021-09-20 23:40 |
1 500 SEK | 2021-09-08 20:23 |
1 000 SEK | 2021-09-20 22:10 |
100 SEK | Start price |