Motiv från Jokkmokks marknad
Signerad: Lars Pirak
Mått på duk: 100 x 81 cm
Lars Pirak 1932-2008 Oil on canvas
Motif from Jokkmokk's market.
Signed: Lars Pirak
Size of canvas: 100 x 81 cm
Conditional report: No remarks
25 000 SEK | 2021-09-28 14:08 |
24 000 SEK | 2021-09-20 11:24 |
15 000 SEK | 2021-09-26 10:49 |
14 000 SEK | 2021-09-21 21:11 |
5 600 SEK | 2021-09-21 01:08 |
800 SEK | 2021-09-20 21:41 |
100 SEK | Startpris |