"Hösttoner mot Grå Fjällsida"
Signerad: S.Fager
Daterad: 1954
Mått på duk: 54 x 43,5 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga anmärkningar.
Sixten Fager 1920-2010 Oil on canvas
"Autumn tones against grey mountain"
Signed: S.Fager
Dated: 1954
Dimensions of canvas: 54 x 43,5 cm
Condition report: Minor age-based wear, no remarks.
5 600 SEK | 2021-12-02 15:21 |
5 400 SEK | 2021-12-02 15:02 |
1 700 SEK | 2021-12-02 13:05 |
1 400 SEK | 2021-11-28 20:36 |
1 100 SEK | 2021-11-28 19:17 |
1 000 SEK | 2021-11-27 19:37 |
950 SEK | 2021-10-20 16:27 |
450 SEK | 2021-11-23 19:43 |
100 SEK | Start price |