Renar i fjällandskap.
Signerad: Lars Pirak
Snidad ram av konstnären.
Mått på duk: 85 x 31 cm
Lars Pirak 1932-2008 Oil on canvas
Reindeers in mountain scenery.
Signed: Lars Pirak
Carved frame by artist.
Dimensions of panel: 85 x 31 cm
Condition report: No remarks
15 000 SEK | 2021-12-02 14:31 |
14 500 SEK | 2021-11-23 21:25 |
10 500 SEK | 2021-11-24 13:23 |
7 800 SEK | 2022-04-19 10:08 |
7 000 SEK | 2021-11-23 19:50 |
5 200 SEK | 2021-11-23 19:35 |
100 SEK | Startpris |