Havsmotiv.
Signerad: Åberg
Daterad: 1994
Mått på duk: 46 x 38 cm
Bengt Åberg 1941-2015 Oil on canvas
Sea motif.
Signed: Åberg
Dated: 1994
Dimensions of canvas: 46 x 38 cm
Conditional report: No remarks
4 000 SEK | 2021-12-02 15:12 |
3 800 SEK | 2021-12-02 15:12 |
2 800 SEK | 2021-11-14 11:50 |
2 000 SEK | 2021-11-25 20:42 |
100 SEK | Startpris |