"Gata Sydfrankrike"
Utförd: 1927
Utställd på Västerbottens Museum 2013
Till synes osignerad
Mått på pannå: 54 x 43 cm
Helge Linden 1897-1961 Oil on panel
"Street South France"
Executed: 1927
Exhibited at Västerbottens Museum 2013
Seemingly unsigned
Dimensions of panel: 54 x 43 cm
Condition report: No remarks
5 200 SEK | 2021-11-19 12:39 |
5 000 SEK | 2021-11-28 06:37 |
3 800 SEK | 2021-11-24 13:36 |
950 SEK | 2021-11-24 07:20 |
100 SEK | Startpris |