Landskap i rött och orange
Signerad: Karin Olsson
Mått på duk: 110 x 90 cm
Konditionsrapport: Färgbortfall, Inga övriga anmärkningar.
Karin Olsson 1928-2006 Oil on Canvas
Landscape in red and orange
Signed: Karin Olsson
Dimensions of canvas: 110 x 90 cm
Condition report: Paint drop, No other remarks.
12 000 SEK | 2021-12-02 13:48 |
11 500 SEK | 2021-12-02 09:23 |
10 000 SEK | 2021-11-26 08:18 |
5 800 SEK | 2021-11-19 13:24 |
1 600 SEK | 2021-11-23 12:22 |
1 000 SEK | 2021-11-23 12:11 |
100 SEK | Startpris |