"Tvättdag"
Signerad: BRönnberg
Mått på pannå: 25 x 25 cm
Beda Rönnberg 1913-1998 Oil on panel
"Laundry day"
Signed: BRönnberg
Size of panel: 25 x 25 cm
Condition report: No remarks
3 000 SEK | 2021-11-28 20:56 |
3 000 SEK | 2021-11-28 21:04 |
1 500 SEK | 2021-11-17 09:18 |
1 500 SEK | 2021-11-25 13:20 |
950 SEK | 2021-11-24 17:10 |
250 SEK | 2021-11-24 10:24 |
150 SEK | 2021-11-23 20:31 |
100 SEK | Startpris |