Stilleben med röda vinbär
Signerad: S.Ivarsson
Daterad: 1986
Mått på duk: 49 x 27 cm
Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
Still life with red currants
Signed: S.Ivarsson
Dated: 1986
Dimensions of canvas: 49 x 27 cm
Condition report: No remarks
4 200 SEK | 2021-12-02 15:17 |
4 000 SEK | 2021-12-02 11:02 |
3 800 SEK | 2021-12-02 09:02 |
3 600 SEK | 2021-11-23 16:36 |
3 400 SEK | 2021-11-18 16:02 |
100 SEK | Startpris |