"Skogsbild 1"
Signerad: Lars A Persson
Daterad: 1992
Mått på papper: 104 x 74 cm
Lars A Persson Watercolor on paper
"Forest painting 1"
Signed: Lars A Persson
Dated: 1992
Dimensions of paper: 104 x 74 cm
Condition report: No remarks
4 000 SEK | 2021-12-08 10:22 |
3 800 SEK | 2021-12-08 10:48 |
2 000 SEK | 2021-12-01 22:39 |
1 200 SEK | 2021-11-27 14:01 |
600 SEK | 2021-11-23 20:13 |
100 SEK | Startpris |