Motiv av renar i fjällandskap
Signerad: NN Skum
Daterad: 1940
Mått bildyta: 49 x 29 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Nils Nilsson Skum1872-1951 Mixed media on paper
Motif of reindeers in mountain landscape
Signed: NN Skum
Dated: 1940
Dimensions image area: 49 x 29 cm
Conditional report: Minor age-based wear, No other remarks
5 400 SEK | 2021-12-02 15:21 |
5 200 SEK | 2021-12-02 10:05 |
5 000 SEK | 2021-12-01 10:37 |
4 000 SEK | 2021-11-23 19:48 |
2 800 SEK | 2021-11-15 10:32 |
1 000 SEK | 2021-11-23 09:09 |
100 SEK | Startpris |