Konstnär född: 1931
Figurkomposition
Signerad: Meijer
Mått på pannå: 68 x 50 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Sture Meijer Oil on Panel
Artist born: 1931
Figure composition
Signed: Meijer
Dimensions of panel: 68 x 50 cm
Condition report: Minor age-base wear, minor paint drop, no other remarks
1 900 SEK | 2021-12-02 15:03 |
1 800 SEK | 2021-12-02 13:02 |
1 500 SEK | 2021-11-18 12:03 |
100 SEK | Start price |