Ren i fjäll
Signerad: Lars Pirak
Mått bildyta: 50 x 65 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Lars Pirak 1932-2008 Watercolor on paper
Reindeer in the mountains
Signed: Lars Pirak
Dimensions of picture area: 50 x 65 cm
Condition report: No remarks.
5 600 SEK | 2021-11-28 21:05 |
5 400 SEK | 2021-11-24 06:03 |
5 400 SEK | 2021-11-27 21:41 |
5 000 SEK | 2021-11-23 20:00 |
3 800 SEK | 2021-11-15 14:13 |
2 200 SEK | 2021-11-23 12:45 |
100 SEK | Start price |