Tillverkad av läder, björk & graverat renhorn i stiliserad dekor.
Monogramsignerad: OL
Längd: 22,5 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Olle Lundmark Half horn knife Sami handicraft from the 20th century
Made of leather, birch & engraved bone / horn in stylized decor.
Monogram signed: OL
Length: 22.5 cm
Conditional report: Minor age-based wear, No other remarks.
3 400 SEK | 2021-12-29 17:26 |
3 200 SEK | 2021-12-29 17:25 |
1 900 SEK | 2022-04-19 10:11 |
1 400 SEK | 2021-12-26 17:00 |
950 SEK | 2021-12-25 13:59 |
850 SEK | 2021-12-22 21:36 |
750 SEK | 2021-12-21 08:20 |
100 SEK | Startpris |