Figurkomposition.
Signerad: Uno Vallman
Daterad: 1967
Mått på pannå: 65 x 53 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage & märken, Inga övriga anmärkningar.
Uno Vallman 1913-2004 Mixed media on panel
Figure composition.
Signed: Uno Vallman
Dated: 1967
Dimensions of panel: 65 x 53 cm
Conditional report: Minor age-based wear & marks, No other remarks.
3 000 SEK | 2022-01-19 13:01 |
2 800 SEK | 2022-01-27 15:08 |
2 400 SEK | 2022-01-26 22:09 |
1 600 SEK | 2022-01-21 19:46 |
1 400 SEK | 2022-01-11 15:54 |
1 100 SEK | 2022-01-18 21:53 |
450 SEK | 2022-01-17 20:29 |
100 SEK | Start price |