Mona Jakobsson Akvarell på papper
Signerad med akvarell: Mona Jakobsson
Mått på bildyta: 69 x 48 cm
Konditionsrapport: Ram är något lös, i övrigt inga anmärkningar
Mona Jakobsson Watercolor on paper
Signed with watercolor: Mona Jakobsson
Dimensions of image area: 69 x 48 cm
Condition report: Frame is somewhat loose, otherwise no remarks
1 000 SEK | 2022-01-19 18:04 |
950 SEK | 2022-01-27 13:32 |
550 SEK | 2021-12-09 11:33 |
100 SEK | Start price |