Figurscen.
Signerad: R.Högfeldt
Mått bildyta: 39 x 31 cm
Robert Högfeldt 1894-1986 Watercolor on paper
Figure scene.
Signed: R.Högfeldt
Dimensions image area: 39 x 31 cm
Conditional report: No remarks
300 SEK | 2021-12-07 10:00 |
250 SEK | 2022-01-27 14:49 |
100 SEK | Start price |