"Kappsegling"
Signerad: BRönnberg
Daterad: 1968
Mått på pannå: 35 x 20,5 cm
Beda Rönnberg 1913-1998 Oil on panel
"Sailing race"
Signed: BRönnberg
Dated: 1968
Size of panel: 35 x 20.5 cm
Condition report: No remarks
1 300 SEK | 2022-01-27 15:16 |
1 200 SEK | 2022-01-27 15:17 |
1 000 SEK | 2022-01-26 09:29 |
950 SEK | 2021-12-02 10:13 |
100 SEK | Start price |