"Svarta Stenar"
Signerad: A.Lindqvist
Mått på duk: 81 x 65,5 cm
Allan Lindqvist 1923-2013 Acrylics on Canvas
"Black stones"
Signed: A. Lindqvist
Dimensions on canvas: 81 x 65.5 cm
Conditional Report: No remarks
1 100 SEK | 2022-01-27 15:03 |
1 000 SEK | 2022-01-26 09:14 |
950 SEK | 2021-11-29 12:00 |
100 SEK | Start price |