Nebojsa Ruzic Varda född 1955
"Walking with van Gogh"
Signerad
Daterad: 2015
Mått på duk: 45 x 26 cm
Nebojsa Ruzic Varda Oil on canvas
Nebojsa Ruzic Varda born 1955
"Walking with van Gogh"
Signed
Dated: 2015
Dimensions of canvas: 45 x 26 cm
Condition: No remarks
1 200 SEK | 2022-01-05 09:40 |
1 100 SEK | 2022-01-27 13:27 |
450 SEK | 2022-01-26 21:20 |
350 SEK | 2022-01-25 17:50 |
100 SEK | Start price |