"Röda vinbär"
Signerad: S.Ivarsson
Daterad: 1984
Mått på duk: 52 x 52 cm
Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
"Redcurrants"
Signed: S.Ivarsson
Dated: 1984
Dimensions of canvas: 52 x 52 cm
Condition report: No remarks
10 000 SEK | 2022-02-24 09:54 |
9 800 SEK | 2022-01-27 11:05 |
9 200 SEK | 2022-02-23 17:46 |
8 800 SEK | 2022-02-20 22:00 |
7 000 SEK | 2022-02-14 19:16 |
100 SEK | Start price |