Konstnär född: 1954
"Främmande"
Signerad med blyerts: Lars Lerin
Numrerad: 215/360
Daterad: 1982
Mått bildyta: 35 x 30 cm
Lars Lerin Woodcut
Artist born: 1954
"Guests"
Signed with pencil: Lars Lerin
Numbered: 215/360
Dated: 1982
Dimensions image area: 35 x 30 cm
Conditional report: No remarks
10 000 SEK | 2022-02-23 23:17 |
9 800 SEK | 2022-02-24 15:07 |
9 400 SEK | 2022-02-24 15:06 |
7 000 SEK | 2022-02-21 14:12 |
6 800 SEK | 2022-02-12 14:21 |
6 000 SEK | 2022-02-20 18:26 |
2 000 SEK | 2022-02-14 20:48 |
500 SEK | 2022-02-14 19:32 |
100 SEK | Start price |