"Blå hamn med pråm"
Konstnär född: 1935
Monogramsignerad: OG
Daterad: 2010
Mått på pannå: 65 x 54 cm
Olle Gustafsson Oil on Panel
"Blue port with wherry"
Artist born: 1935
Monogram signed: OG
Dated: 2010
Dimensions of panel: 65 x 54 cm
Condition report: No remarks
6 000 SEK | 2022-02-24 15:07 |
5 800 SEK | 2022-02-24 15:07 |
5 000 SEK | 2022-02-22 16:17 |
4 800 SEK | 2022-02-21 15:22 |
3 800 SEK | 2022-02-21 22:03 |
2 600 SEK | 2022-02-15 17:05 |
1 500 SEK | 2022-02-10 08:18 |
100 SEK | Start price |